..::_Tokio_Hotel_::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..::_Tokio_Hotel_::..

Tokio Hotel Fan Tr

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Selam Empty
MesajKonu: Selam   Selam Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 11:06 pm

Selam ben Buse...Siteyi sitelerden sitelere siteme konu ararken buldum nerden hatırlamıyorum ama yabancı bir siteye girdikten sonra google geri döndüğümdeydi sanırım...Ya da yabancı TH fan sitelerinin sıralamalarına bakarken Türkçelere de bakmıştım ordan bulmuşta olabilirim 14.5 diyebiliriz yaşıma Very Happy Bakın bir şey diicem ben de ilk uzantılı site almıştım arkadaşlarımla sizin istediğinizi biliyorum...Kendi sitenizi yaratmak!!Ve bunun kıymetini ateşini de çok iyi bilirim.Evet Türkiye'de TH için çok güzel siteler var!Ama siz onları gerçek anlamda beğenseydeniz orda devam ederdiniz di mi domain bir site dururken burası...Mantıklı değil.İşte biz de var olanları pek beğenmediğimiz için arkadaşlarla site açtık.İsteyen profilimden bakabilir.Genel site kurallarında kendi sitesinin reklamını vermek yasak olduğu için ben de bu kuralı bozmuyorum.Ama iyi bir site için birlik olmalıyız.Domain bir site ve yeni şekillenen bir sitede çok yararınız olabileceğine eminim!!Burayı uzantılı bir siteyi bile bu kadar güzel yapmışken domainde beraber neler yapabiliriz..Bence burası çok hoş...Bir düşünürseniz sevinirim.
ToM-B!Ll_CeMrE
Co Admin
Co Admin
ToM-B!Ll_CeMrE

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 9:59 pm

hoşgeldn busecm bnde cemre....
14 yşndaym...
ben sana, kendime ve HERKESEE bol tom ve bill'li bir yıl geçirmemizi diliyorum... Very Happy Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 6:51 pm

Sen de geçir canım.Burası çok boş sıkılmıyor musunuz??
_deme_T_om_
Admin
Admin
_deme_T_om_

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 12:37 am

WozoTH demiş ki:
Selam ben Buse...Siteyi sitelerden sitelere siteme konu ararken buldum nerden hatırlamıyorum ama yabancı bir siteye girdikten sonra google geri döndüğümdeydi sanırım...Ya da yabancı TH fan sitelerinin sıralamalarına bakarken Türkçelere de bakmıştım ordan bulmuşta olabilirim 14.5 diyebiliriz yaşıma Very Happy Bakın bir şey diicem ben de ilk uzantılı site almıştım arkadaşlarımla sizin istediğinizi biliyorum...Kendi sitenizi yaratmak!!Ve bunun kıymetini ateşini de çok iyi bilirim.Evet Türkiye'de TH için çok güzel siteler var!Ama siz onları gerçek anlamda beğenseydeniz orda devam ederdiniz di mi domain bir site dururken burası...Mantıklı değil.İşte biz de var olanları pek beğenmediğimiz için arkadaşlarla site açtık.İsteyen profilimden bakabilir.Genel site kurallarında kendi sitesinin reklamını vermek yasak olduğu için ben de bu kuralı bozmuyorum.Ama iyi bir site için birlik olmalıyız.Domain bir site ve yeni şekillenen bir sitede çok yararınız olabileceğine eminim!!Burayı uzantılı bir siteyi bile bu kadar güzel yapmışken domainde beraber neler yapabiliriz..Bence burası çok hoş...Bir düşünürseniz sevinirim.
Hoş Geldin Jnm vede Fikir için Tşk. :^^D:
https://tokio-hotel-tr.yetkin-forum.com
_deme_T_om_
Admin
Admin
_deme_T_om_

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 12:38 am

WozoTH demiş ki:
Sen de geçir canım.Burası çok boş sıkılmıyor musunuz??
Kalbimi kırıyorsun No
https://tokio-hotel-tr.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 10:28 pm

O manada dememiştim yani kimse bir şey yazmıyor.Siz de başka siteye üye değilseniz burada nasıl geçiniyorsunuz manasında....
ToM-B!Ll_CeMrE
Co Admin
Co Admin
ToM-B!Ll_CeMrE

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 11:05 pm

yavş yavş gelişicek tabiiki...
tomundhasret
AceMi
AceMi
tomundhasret

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 3:54 pm

hoşgeldin cnm bnde hasret 14 yşndaym ayrıca dert etmein yha zamanla gelirler
[TH]é RockuLa
Moderatör
Moderatör
[TH]é RockuLa

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 9:22 pm

hoşgeldn cnm=)

Selam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bende Geldim... Bi sElAm YoK Muu...?? :) :)